Serwis klimy Kraków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • silukasz
    Classic
    • 2013
    • 17

    Serwis klimy Kraków

    Zamieszczone przez adas787
    bądźmy realistami 15 letnie kombi i przebieg rzędu 120tyś
    w sumie 1,6 benzyna- napewno tylko do kościoła dziadek jeździł a kupił kombi co by koleżanki po drodze zgarniać
  • wodan
    Rider
    • 2012
    • 417
    • Octavia I combi (1U5)
    • AXR 1.9 TDI PD 101 KM

    #2
    Serwis klimy Kraków

    Szukam kogoś sprawdzonego w zakresie serwisu klimy w Krakowie. Bylibyście Koledzy i Koleżanki w stanie kogoś polecić?
    Pozdrawiam
    Wodan

    Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

    Komentarz

    • siuter
      Drive
      • 2012
      • 45
      • Octavia III (5E3)
      • CUNA 2.0 TDI CR RS 184 KM

      #3
      Ja zawsze robię we FROSTI róg Fatimskiej i Okulickiego i zawsze byłem zadowolony.

      Komentarz

      • wodan
        Rider
        • 2012
        • 417
        • Octavia I combi (1U5)
        • AXR 1.9 TDI PD 101 KM

        #4
        Umówiłem się tam na jutro rano - jedyny serwis, który był zainteresowany przyjęciem pacjentki w dniu jutrzejszym. Mam nadzieje, że podzielę Twoja opinię
        Pozdrawiam
        Wodan

        Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

        Komentarz

        • byq
          Ambiente
          • 2012
          • 171

          #5
          Jakie koszta odgrzebiania i serwisu? Czyszcza chłodnice i przewody z soli zimowej?
          Inline 5 cylinders

          Komentarz

          • wodan
            Rider
            • 2012
            • 417
            • Octavia I combi (1U5)
            • AXR 1.9 TDI PD 101 KM

            #6
            Byq, zapomniałem zapytać... ale tu masz namiar FROSTI
            Pozdrawiam
            Wodan

            Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

            Komentarz

            • byq
              Ambiente
              • 2012
              • 171

              #7
              wodan, daj znac jak poszło i za ile
              Inline 5 cylinders

              Komentarz

              • wodan
                Rider
                • 2012
                • 417
                • Octavia I combi (1U5)
                • AXR 1.9 TDI PD 101 KM

                #8
                Byq, w Twojej sprawie: odgrzybianie 80 zł, dobicie czynnika 100 zł, pozostała cześć przerosła mojego rozmówcę, wiec o tym musisz pogadać z szefem

                Jakbyś się tam wybierał, to możesz przy okazji rozmowy z szefem zagaić coś nt. upustów dla OCP :diabelski_usmiech

                A w mojej - przetarty przewód wymieniony, klima napełniona czynnikiem - chłodzi i wieje aż łeb chce urwać, koszt 330 zł za całość, zrobione w sumie od reki, także polecam
                Pozdrawiam
                Wodan

                Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

                Komentarz

                • byq
                  Ambiente
                  • 2012
                  • 171

                  #9
                  wodan, dzieki za info.

                  Ja wczoraj tez odbebniłem czyszczenie i serwis. Serwis klimy 129zł + dezynfekcja ulatradzwiekowo (promocja do konca kwietnia) 40zł + 200g czynnika cyzli 10zł. Wsumie 170zł i wyczyszczona chłodnica od klimy z muszek i soli.

                  Dla potomnych polecam:



                  Biorą auta od kopa, nie trzeba sie umawiać. Czas okolo godziny
                  Inline 5 cylinders

                  Komentarz

                  • wróg
                    Ambiente
                    • 2013
                    • 204
                    • Octavia II combi (1Z5)
                    • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                    #10
                    Właśnie byłem w serwisie klimatyzacji tutaj: http://allhappy.krakow.pl/ Kraków ul. Macedońska 9. Miałem trochę szczęścia że wbiłem się w termin bo pojechałem z klimą w której nie załączała się sprężarka i to głównie chciałem zrobić. Okazało się że zerwane było sprzęgiełko tzw. zabierak no i wjechałem na podnośnik pomimo kolejki klientów i nie umówienia terminu wcześniej. Jak już wjechałem to wykonałem prócz wymiany wspomnianego zabieraka uzupełnienie czynnika oraz ozonowanie. Właściciel ogólnie dosyć dziwny. Do jednych klientów podchodzi z szacunkiem i uwagą, a jak coś mu odbije to dosłownie pożre się z innym. Byłem tam trzy godziny i z dwoma niedoszłymi klientami którzy przyjechali tylko o coś zapytać bez większej przyczyny poszło na ostro.

                    Ogólnie jestem zadowolony, bo pytałem w innych punktach i terminy były odległe.

                    Za całośc zapłaciłem 396 zł. W tym wybierak 150 zł, wymiana 80 zł
                    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                    Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
                    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                    Komentarz

                    • qbus102
                      Drive
                      • 2013
                      • 51

                      #11
                      Zamieszczone przez byq

                      Osobiście nie polecam, miałem naprawę jeszcze w poprzednim aucie (astra F) i za urwaną wtyczkę mnie policzyli prawie 300pln....
                      jeśli dobrze pamiętam to serwis klimy 140pln, wtyczka 30 (albo 40 - już nie pamiętam) i uwaga... 120 zł robocizna (albo diagnoza usterki...)

                      Za identyczną naprawę w serwisie AUTO-NALEPA (specjalizują się we francuzach) w oplu agili zapłaciłem 120 zł za serwis klimy plus 20 zł za dorobienie wtyczki (jeszcze gość się tłumaczył że musi doliczyć te 20 zł, bo mechanik się chyba z dwie godziny męczył bo przerabiał inną wtyczkę żeby pasowała....)
                      Jest: Czeszka-warta-grzeszka
                      ************************
                      Jest: Fiat Grande Punto 5d 2009 1.4 8v LPG
                      Była: Astra F Kombi 1997 1.6 8v
                      Była: Agila 2001 1.2 16v
                      Była: Astra F 3d 1992 1.4 8v LPG

                      Komentarz

                      Pracuję...